Chcete naštartovať váš milostný život? O vašu výdrž sa postará Proerecta

by spravca

Problémy s erekciou trápia nejedného muža. Vo veľa prípadoch sú pridruženým problémom iných ochorení, a v určitých situáciách môžu dať zabrať aj našej psychike. Vedeli ste, že týmito problémami trpí viac ako 18 miliónov mužov vo veku nad 20 rokov? A niektorí vedci sa navyše domnievajú, že skutočný počet je ďaleko vyšší, kedy erektilnou dysfunkciou trpí až 30 miliónov mužov. Nakoľko je táto téma častokrát tabuizovaná, sa mnohí muži ostýchajú vyhľadať odbornú pomoc.

Problémy s erekciou zväčša prichádzajú s vekom, no príčiny môžeme hľadať aj úplne inde. Medzi rizikové faktory patria srdcovo cievne ochorenia, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu, nadmerné pitie alkoholu, ale aj stres a pocity úzkosti. Pri erekcii môže stres a úzkosť prerušiť spôsob, akým váš mozog posiela určitý podnet či stimul do vášho pohlavného údu, vďaka čomu za štandardných okolností dôjde k prietoku krvi a následnému stoporeniu.

Vo všeobecnosti rozlišujeme tri typy erekcie:

  • reflexnú (spôsobenú fyzickou stimuláciou),
  • psychogénnu (spôsobenú vizuálnymi alebo mentálnymi vnemami)
  • a nočnú (počas spánku).

Tieto typy erekcie zahŕňajú dôležité telesné systémy a procesy. Porušenie ktorejkoľvek časti podieľajúcej sa na týchto procesoch preto môže viesť k problémom s erekciou.

Hovoríme konkrétne o:

  • nervovom systéme
  • cievach
  • svaloch
  • hormónoch
  • emóciách

Chcete naštartovať váš milostný život? O vašu výdrž sa postará ProerectaAko vyriešiť problémy s erekciou?

Ako sme už načrtli, kde nie je prietok krvi, tam nie je erekcia. Doplnok stravy Proerecta cievy v penise rozširuje, vďaka čomu sa do nich prirodzene dostane dostatok krvi, čo podporí vašu erekciu. Nemusíte sa obávať zbytočnej chémie, nakoľko je tento český výrobok certifikovaný a jeho zloženie je čisto bylinné.

Stačí len jedna až dve kapsule a výsledky sa dostavia už do 45 minút. Ak aj vy túžite po milostnom živote plnom vzrušenia, doplnok Proerecta je tým pravým. A keďže nie je na lekársky predpis, pokojne bude stačiť, ak si ho len objednáte online. Fantastické recenzie stoviek spokojných zákazíkov hovoria za všetko. Pridáte sa k nim aj vy?

You may also like