Využite babie leto na vyčistenie vašej fasády

Využite babie leto na vyčistenie vašej fasády

by spravca

Na zopár krásnych, teplých dní pred jesennými dažďami sa teší nejeden z nás. Prečo ich nevyužiť prakticky a dopriať svojej fasáde čistenie a zakonzervovanie ešte pred prvými mrazmi? A to bez vašej veľkej námahy? V článku sa dozviete, prečo je babie leto ideálnym obdobím na vyčistenie fasády rodinného domu.

Ekologické čistenie fasád? - Bomba fasáda

Ekologické čistenie fasád? – Bomba fasáda

Čistenie fasády + slniečko = ideálna kombinácia

Hoci sa môže čistenie fasády rodinného domu vykonávať počas celého roka, najlepšie je venovať sa mu za slnečného počasia. Čistiaci roztok totiž rýchlejšie schne za tepla. Práve preto, ak ste premeškali svoju šancu v lete, je načase chopiť sa jej na jeseň.

Najlepšie na čistení fasády je, že vám zaberie úplné minimum času. Ak si totiž zvolíte ekologické čistenie, nemusíte sa trápiť ani so zakrývaním okien a dverí, ani s ich následným umývaním.

Prečo vám ekologické čistenie fasády uľahčí prácu?

Takéto čistenie totiž nevyužíva škodlivé chemikálie. Namiesto toho obsahuje 7 zložiek, ktoré z fasády rodinného domu odstraňujú machy, plesne, lišajníky, riasy, prach aj peľ, no zároveň ju zakonzervujú s pomocou kryštálov soli. Máte tak istotu, že vaša fasáda bude na vlhkosť zimy pripravená.

Ukážka ekologického čistenia fasády rodinného domu - Bomba fasáda

Ukážka ekologického čistenia fasády rodinného domu – Bomba fasáda

Na akú firmu na čistenie fasád sa obrátiť?

Ak sa chcete vyhnúť prasklinám z vysokotlakového čistenia, na slovenskom trhu operuje len jedna firma, ktorá má ekologický spôsob umývania fasády rodinného domu patentovaný.

Je ňou Bomba Fasáda, ktorá nanáša 100 % rozložiteľný ekologický roztok valčekmi a štetcami, čím predchádza znečisteniu dverí, okien či terás. Okrem toho, že ponúka bezplatnú ukážku kdekoľvek na Slovensku, nemusíte sa pri nej obávať o skryté poplatky za vodu a elektrinu, ktoré vás pri čistení vysokotlakovými čističmi čakajú.

Babie leto sa pomaly blíži, preto netreba čakať. Ozvite sa spoločnosti Bomba Fasáda, vyskúšajte jej bezplatnú ukážku a dohodnite si čistenie fasády vášho rodinného domu už dnes.

 

You may also like