Cisco či AWS? S ALEF Training sa zdokonalíte v oboch

Cisco či AWS? S ALEF Training sa zdokonalíte v oboch

by spravca

Blade servery Cisco a platformy Amazon Web Services patria medzi kráľov v oblasti IT. Nemožno sa preto čudovať, že po odborníkoch na jednu či druhú oblasť je vždy veľký dopyt. Ako však získať expertízu? Vďaka kvalitnému školeniu.

Školenie Cisco pre začiatočníkov i pokročilých

Nazrite do fascinujúceho sveta Cisco vďaka online, oflline či hybridným kurzom, ktoré vedú vysoko kvalifikovaní lektori.

Pod ich taktovkou získate nielen teoretické znalosti, ale i praktické skúsenosti. Učebné materiály dostanete v elektronickej podobe a po absolvovaní kurzu sa môžete uchádzať o certifikát.

Cisco certifikácia - ALEF Training

Cisco certifikácia – ALEF Training

ALEF Training je jediným Cisco Learning Partner Specialized v strednej a východnej Európe, vďaka čomu môže Cisco certifikáty vydávať.

Ani AWS Certification nie je nedosiahnuteľné

Ak sa vo svojej práci venujete Amazon Web Services, školiace centrum ALEF Training

ponúka kurzy rozmanitých tém, počnúc vývojom či systémovými operáciami až po architektúru pre APN partnerov. Kurzy na AWS Certification prebiehajú podobne ako Cisco školenia.

AWS certifikácia  - ALEF Training

Školenia aj na mieru

V IT všetko súvisí so všetkým. ALEF Training preto ponúka aj Cisco školenia či AWS kurzy na mieru pre firmy, ktoré sa chcú naučiť, ako prepájať svoje už existujúce systémy s novými technológiami. Pozrite si ponuku ALEF Training a škoľte sa v Cisco či Amazon Web Services s kvalifikovanými odborníkmi.

 

You may also like