Tipy na darčeky pre ženy s rôznymi záujmami

Tipy na darčeky pre ženy s rôznymi záujmami

by spravca

Nájsť vskutku dobrý darček pre partnerku alebo priateľku sa dá jedine tak, že ju dobre poznáte. Podľa záujmov a toho, čo má rada, sa darčeky vyberajú oveľa jednoduchšie. V nasledujúcich riadkoch sme sa zamerali na rôzne typy žien podľa ich záujmov a priradili k nim vhodné darčeky.

Pre milovníčku módy

Ak má vaša partnerka rada módu, dobrým tipom na darčeky k narodeninám je poukážka do obchodu značky, ktorú preferujte. Poukážky je možné kúpiť v rôznej hodnote a s dlhou dobou platnosti. V prípade, že rada číta o móde, kúpte jej predplatné módneho časopisu. Vďaka tomu bude stále v obraze o nových trendoch.

Veľmi in sú kurzy. Pre milovníčky módy sú vhodné kurzy šitia, strihu, prípadne maľovania na textílie. Sama si vytvorí oblečenie, ktoré bude originálne. Do fashion sveta patria tiež doplnky. Kúpte jej súpravu šperkov alebo značkovú kabelku, ktorá je investíciou do budúcnosti.

Pre milovníčku gastronómie

Ženy, ktoré majú rady jedlo či dobré pitie, milujú zážitkové darčeky pre ženy vo forme ochutnávok, degustácií a objavovaní nových chutí. Zážitky je možné vybrať a kúpiť aj pre dvoch, napríklad kurz varenia. Naučíte sa variť nové jedlá a strávite spoločný čas pri zaujímavej aktivite. Vyhnite sa kúpe spotrebičov, ktoré ženám pripomínajú povinnosti. Naopak degustačná večera v dobrej reštaurácii poteší každú dámu.

Pre milovníčku zážitkov

Zážitkový darček pre muža či pre ženu je vždy dobrý nápad. Dámy, ktoré si nepotrpia na materiálnych veciach, budú mať radosť zo zážitkov. Tie sa dajú kúpiť v rozmanitej podobe, máte z čoho vyberať. Kultúrne založené ženy si naplno užijú koncert či divadelné predstavenie, na ktoré im kúpite lístok. Ak je vaša dáma zameraná na adrenalínové dobrodružstvá, kúpte jej kurz paraglidingu, let stíhačkou alebo zoskok padákom.

Pre aktívnu ženu plnú energie

Aktívne ženy sa venujú športu a nedokážu usedieť na jednom mieste. Obetujte sa pre dámu svojho srdca a vyberte sa na dlhší výlet v horách. Poriadna túra vás zblíži a v prírode si vyvetráte hlavu. Spoločne môžete chodiť aj do fitka. Kúpte jej permanentku a cvičte spolu. V súčasnosti sú obľúbené aj online kurzy a cvičenia.

Ak bývate v meste, vymeňte automobil za ekologické dopravné prostriedky. Darujte žene elektrickú kolobežku alebo elektrický bicykel. Ide o praktické darčeky, ktoré šetria nielen prírodu, ale tiež peňaženku. Nepáči sa vám ani jedna z ponúkaných možností? Každá aktívna žena ocení darčeky ako športové oblečenie, obuv alebo športové doplnky na cvičenie.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

 

You may also like