Záhradnú sezónu zastreší záhradný stan

Záhradnú sezónu zastreší záhradný stan

by spravca

Dom, chalupa, dom u starej mamy – tam všade by sa vám hodil prístrešok. Celý deň na slniečku, to človeka baví pár dní po skončení zimy, možná ďalších pár na dovolenke. Potom sa s pokorou schováme do tieňa. Ako si ho vytvoriť na svojej záhrade? A mohlo by byť toto riešenie mobilné?

Ak vás napadol bežný slnečník, tak existuje aj lepšie riešenie. Malé slnečníky nemusia stačiť, tie veľké nie sú mobilné. Lepším riešením je nožnicový stan. Videli ste ho len postavený a príliš mobilným vám nepripadal? Opak je pravdou. Nožnicové stany sa veľmi jednoducho rozložia aj zložia a u tých menších to zvládnete v jednej osobe. Niekedy až šokuje, do akého malého vaku sa celé príslušenstvo stanu vojde. Vôbec sa nebojte, že by bol problém ho prevážať. V automobile zaberie rozložený stan minimum priestoru. Takže najlacnejším mobilným riešením prístrešku je práve tento záhradný stan.

Mobilný nožnicový stan vám ušetrí veľký balík

Budovať pergolu nie je nie vôbec lacné. Urobiť si záhradný altánok z nožnicové stanu je príjemné, funkčné a tiež výrazne lacnejšie. Nestaviate tiež dvakrát. Veď medzi rodinným domom a chalupou ho môžete prevážať. Za pár euro tak máte riešenie dom aj rekreáciu.

Čo by ste mali vedieť o nožnicových stanoch

Nožnicové stany sa vyrábajú v niekoľkých rozmeroch, Najmenší má 2×2 m, najväčší až 6×8 m. Všetky stany sa dajú navzájom spojovať do ešte väčších celkov. V tejto podobe zastrešia aj vašu svadbu, krstiny, oslavy výročí a iné udalosti. Stany sa dajú kúpiť v niekoľkých farbách. Používať ich môžete výhradne s nepremokavou strechou, alebo aj s bočnými panelmi.

Multifunkčný stan

Tento univerzálny a praktický stan sa dá využiť aj pri podnikaní. Ste živnostník, alebo vlastníte firmu? Nožnicové stany sa hodia ako reklamné aj predajné stánky. Vďaka nim ste stále pripravení urobiť niečo pre svoje podnikanie.

You may also like