Aj vchodové dvere vyrobené z plastu môžu vynikať bezkonkurenčnými vlastnosťami!

by spravca

Vchodové dvere vyrobené z plastu sa osvedčili ako ideálne riešenie pre všetkých tých, ktorí hľadajú optimálnu cenu a výkon zároveň. Ak sa aj vy pýtate, aké sú dôvody, prečo siahnuť práve po plastových dverách, inšpirujte sa nasledujúcimi riadkami!

Výborná životnosť materiálu

Plast ako cenovo dostupný materiál má vynikajúcu životnosť, pričom vchodové dvere výborne odolávajú poškodeniu spôsobené mechanickým vplyvom či výkyvom vonkajšieho prostredia. Vchodové dvere plastové sú tiež odolné voči korózii, chemikáliám a vlhkosti. Vďaka týmto vlastnostiam vám môžu dvere vydržať pokojne aj niekoľko desiatok rokov, a to pri minimálnej údržbe, čo ocení nejedna gazdinka.

Údržba je minimálna, no vzhľad ostáva nezmenený

Minimálna údržba o plastové vchodové dvere i okná je jednou z hlavných predností, prečo po tomto materiály siaha stále viac a viac ľudí. Na rozdiel od drevených a hliníkových dverí, ktoré potrebujú pravidelnú údržbu, vyžadujú dvere z plastu len bežnú starostlivosť, čím môžete udržať farbu i kvalitu materiálu nezmenenú.

Izolácia musí byť!

Plast má dobré izolačné vlastnosti, pričom dverové panely môžu prispieť k energetickej účinnosti budovy. Dvere sú duté s izolačnou výplňou a sú utesnené tesným gumovým tesnením. Aj keď sú kombinované so sklom, použitie dvojskiel môže zlepšiť ich izolačné vlastnosti.

Cena, ktorá vás presvedčí!

Plastové okná cena vás skutočne poteší. Totiž, cena okien i dverí vyrobených z plastu je skutočne prijateľná, čo znamená, že nenaruší váš rodinný rozpočet. Ak teda stále váhate, či je tento typ materiálu pre vás tou správnou voľbou, vedzte, že cena vás presvedčí!  Okrem toho, plast je úplne recyklovateľný materiál a pri vyradení z prevádzky je možné plastové dvere recyklovať, čo je skvelá správa, však?

 

You may also like