7 tajomstiev tantry: Toto ste o nej nevedeli

by spravca

Tiež ste zvedavý, aké benefity v sebe ukrýva pravidelná tantrická masáž? Možno budete prekvapený, no okrem fyzického potešenia dlhodobo účinkuje  na vašu psychiku. Všetko podstatné sa dozviete v nasledujúcom článku.

1.  Zbaví vás chronických a dlhotrvajúcich chorôb

Počas masáže vám tantra masérky odblokujú a usmernia sexuálnu energiu. Vďaka jej prúdeniu vašim telom dochádza k liečeniu poškodených častí. Stimulujú sa regeneračné procesy buniek. Ako výsledok mnohé chronické choroby nahradia vitalita a zdravie.

2. Odblokuje zablokované

Mnohí z nás majú v sebe množstvo blokov rôzneho pôvodu. Niektoré sú spôsobené strachom, iné zas ľuďmi v okolí. Tantra masáž vám pomôže sa ich všetkých zbaviť. Skúsený masér ich jednoducho identifikuje a pomôže odstrániť. Vy tak budete odchádzať s konečným pocitom úľavy a slobody.

3. Napraví sexuálne dysfunkcie

Podľa štatistík je takmer tretina pánov nespokojná so svojou sexuálnou výdržou. Erotická masáž je nástroj, ktorý vám pomôže. Vďaka odstráneniu už spomínaných blokov sa uvoľní veľké množstvo sexuálnej energie. Psychicky sa uvoľníte a naučíte sa regulovať vzrušenie. Pridáte správnu techniku a dysfunkcia je nenávratne preč. Sexuálny život sa vám neporovnateľne zlepší.

4. Uvedomíte si potenciál svojho orgazmu

Možno to znie divne, no orgazmus nie je cieľom erotickej masáže. Je len akousi čerešničkou na torte. Oveľa dôležitejší je celkový priebeh a pôžitky, ktoré počas masáže prežívate. Tie totižto netrvajú len chvíľu, no i minúty či hodiny. Trikom je rozmiestniť sexuálnu energiu po celom tele, nielen do intímnych partií. Vzrušenie tak prechádza celým telom a vy objavíte novú dimenziu vašej sexuality.

 

You may also like