Biele topánky by nemali chýbať ani vo vašom šatníku!

by spravca
0 comment

Trendy na novú sezónu sa nezadržateľne blížia. Ak aj vy milujete módu, určite ste si všimli, že biele topánky sú akýmsi „comebackom“. Že to nie je žiadna novinka a vy už máte minimálne jedny doma? A že sú to tenisky? Áno, športové modely vtrhli na módne móla, navrhujú ich sami návrhári, modelky, blogeri … Skúsme sa však zamyslieť nad bielymi topánkami trochu inak. O tých, čo dodajú celému vášmu outfitu istú dávku luxusu, podobne ako to vedia vysoké podpätky alebo blýskajúci šperk na krku.

S čím mám zladiť biele topánky?

Žiarivo biele topánky nič neprekoná! Pokiaľ sa o ne teda zvládnete pravidelne starať na jednotku, máte vyhraté. Takýto pár veľmi jednoducho skombinujete na milión spôsobov a chybu nespravíte ani vtedy, ak ich zladíte k elegantnému štýlu. Kotníkové topánky skvelo vyniknú v rebelskom outfite, napríklad v kombinácií s koženou bundou, dotrhanými džínsami a farebnou kabelkou. Lodičky sa hodia k puzdrovej sukni, k biznis kostýmu alebo k jednoduchým šatám. V prípade formálneho looku sa doporučuje držať základných farieb ako sú čierna, béžová, sivá či krémová. Presne takto vytvoríte jednoduchý look a biele topánky si zamilujete ešte viac!

Keďže sa pomaly, ale isto blíži jeseň, určite siahnite po bielych čižmičkách, ktoré v kombinácií s džínsami alebo farebnými nohavicami môžu nádherne vyniknúť. Treba si uvedomiť, že ide o neutrálnu farbu, ktorú je väčšinou vhodné oživiť aspoň jednou žiarivejšou farbou, aby váš konečný outfit nevyzeral nudne či fádne. Klasikou sú biele tenisky, ktoré sa hodia snáď ku akémukoľvek oblečeniu, a to veľa krát i k elegantnému. Už dávno neplatí, že kabelku je potrebné ladiť s farbou topánok, čiže zabudnite na bielu kabelku a zvoľte skôr hnedú, modrú či klasickú čiernu. Veď predsa čierno-biela kombinácia je nesmrteľná!

Autorské právo: yuliasverdlova / 123RF Reklamní fotografie

You may also like