Biele topánky by nemali chýbať ani vo vašom šatníku!

by spravca

Trendy na novú sezónu sa nezadržateľne blížia. Ak aj vy milujete módu, určite ste si všimli, že biele topánky sú akýmsi „comebackom“. Že to nie je žiadna novinka a vy už máte minimálne jedny doma? A že sú to tenisky? Áno, športové modely vtrhli na módne móla, navrhujú ich sami návrhári, modelky, blogeri … Skúsme sa však zamyslieť nad bielymi topánkami trochu inak. O tých, čo dodajú celému vášmu outfitu istú dávku luxusu, podobne ako to vedia vysoké podpätky alebo blýskajúci šperk na krku.

S čím mám zladiť biele topánky?

Žiarivo biele topánky nič neprekoná! Pokiaľ sa o ne teda zvládnete pravidelne starať na jednotku, máte vyhraté. Takýto pár veľmi jednoducho skombinujete na milión spôsobov a chybu nespravíte ani vtedy, ak ich zladíte k elegantnému štýlu. Kotníkové topánky skvelo vyniknú v rebelskom outfite, napríklad v kombinácií s koženou bundou, dotrhanými džínsami a farebnou kabelkou. Lodičky sa hodia k puzdrovej sukni, k biznis kostýmu alebo k jednoduchým šatám. V prípade formálneho looku sa doporučuje držať základných farieb ako sú čierna, béžová, sivá či krémová. Presne takto vytvoríte jednoduchý look a biele topánky si zamilujete ešte viac!

Keďže sa pomaly, ale isto blíži jeseň, určite siahnite po bielych čižmičkách, ktoré v kombinácií s džínsami alebo farebnými nohavicami môžu nádherne vyniknúť. Treba si uvedomiť, že ide o neutrálnu farbu, ktorú je väčšinou vhodné oživiť aspoň jednou žiarivejšou farbou, aby váš konečný outfit nevyzeral nudne či fádne. Klasikou sú biele tenisky, ktoré sa hodia snáď ku akémukoľvek oblečeniu, a to veľa krát i k elegantnému. Už dávno neplatí, že kabelku je potrebné ladiť s farbou topánok, čiže zabudnite na bielu kabelku a zvoľte skôr hnedú, modrú či klasickú čiernu. Veď predsa čierno-biela kombinácia je nesmrteľná!

Autorské právo: yuliasverdlova / 123RF Reklamní fotografie

You may also like