Krása a funkčnosť – nadčasový celoročný bazén s protiprúdom

Krása a funkčnosť – nadčasový celoročný bazén s protiprúdom

by spravca

Čoraz viac spotrebiteľov kladie dôraz na to, aby kupovali kvalitné nadčasové produkty, ekonomicky, energeticky a ekologicky efektívne, v ktorých sa snúbi krása a funkčnosť. Ideálne je, ak pochádzajú od výrobcov zo Slovenska či susedných krajín.

Nadčasový celoročný bazén s protiprúdom swim spa od HOTTUB Sauna & Wellness® disponuje prvkami prepracovaného dizajnu a technologickými vychytávkami, ktoré majú svoju funkciu a účel a spolu tvoria harmonický celok. Výnimočný je aj v tom, že pochádza z českej rodinnej firmy.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si, v čom je bazén s protiprúdom jedinečný, čo sa týka vzhľadu a funkcií.

Swim spa je spojením jedinečného dizajnu a funkčnosti

Celoročný bazén SWIM SPA by USSPA® má nadčasový vzhľad, za ktorým sa skrýva množstvo inovatívnych funkcií a maximálny komfort. Má osovo súmerný tvar, čo ho robí vizuálne atraktívnym, ale aj efektívnym z hľadiska plaveckého tréningu a údržby.

Dno bazéna je stupňovité a protišmykové, čím sa zvyšuje bezpečnosť a zjednodušuje orientácia pod vodou. Po stranách a nad protiprúdom sú umiestnené madlá na cvičenie slúžiace aj ako pomôcka pre začínajúcich plavcov. Osvetlenie bazéna, či sledovanie vonkajšej teploty, to všetko pridáva bazénu swim spa na atraktivite a funkčnosti.

Krásu swim spa podčiarkuje kabinet z kvalitného dreva a termokryt

Bazén swim spa si všimnete na prvý pohľad. Môže byť zapustený do zeme, no štýlovo vyzerá aj vtedy, keď ho nainštalujete na železobetónovú dosku, čím vynikne dizajnovo atraktívne obloženie.

Celoročný bazén s protiprúdom má kabinet z prírodného dreva, ktoré je ošetrené technológiou Thermowood. To mu dodáva jedinečný vzhľad, ale má aj praktické funkcie – povrchová úprava dreva v ekologickom prevedení zvyšuje jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom aj parazitom.

Swim spa je dostupný buď s kabinetom zhotoveným z palubiek, alebo lepeného masívu.

Krásu a funkčnosť bazéna dotvára do dokonalosti patentovaný termokryt s automatickým, alebo mechanickým zdvihákom, ktorý nevyžaduje žiadny priestor navyše, pretože sa schováva do šachty.

Termokryt zabraňuje odparovaniu vody, napomáha udržiavaniu jej teploty, chráni ju pred znečistením a bazénu dodáva originálny a nadčasový vzhľad. Teda má izolačné, ochranné a estetické vlastnosti. Aj vďaka termokrytu stačí meniť vodu vo swim spa raz ročne.

Termokryt si môžete dizajnovo prispôsobiť vzhľadu interiéru či exteriéru. K dispozícii máte atraktívne textílie, vinyl, či lakované plechy v rôznych odtieňoch. Máte doma malé deti? Termokryt má vyššiu nosnosť, čiže zvládne váhu dieťaťa, čo zvyšuje bezpečnosť aj vtedy, keď bazén nepoužívate. Aj tieto maličkosti posúvajú swim sa na tú najvyššiu úroveň.

Komfort pri používaní termokrytu zvyšujú zdviháky. Ak si vyberiete automatický variant, stačí stlačiť tlačidlo a kryt sa automaticky zasunie do šachty. To znamená, že šetrí priestor i vašu energiu.

Funkčnosť ide ruka ruka s komfortom. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Okrem toho, že swim spa má absolútny štýl, ktorý dotvára podsvietenie ovládačov, sledovanie vonkajšej teploty, nerezové trysky,  či sledovanie tréningu, stopercentne plní svoju funkciu spojenia celoročného bazéna s protiprúdom a základnej hydromasáže.

SWIM SPA by USSPA® od HOTTUB Sauna & Wellness® disponuje šiestimi rotačnými tryskami, ktoré sú smerovo nastaviteľné. Vďaka nim si regulujete intenzitu tréningu. Nad protiprúdom nájdete madlo na cvičenie či tréning plávania pre začiatočníkov. Na bazénových schodoch sa nachádzajú základné hydromasážne trysky, a v sede i ľahu si vychutnávať hydromasáž.

Teplotu vody si takisto ľahko nastavíte v rozmedzí 10 až 40 stupňov. Bazén disponuje prepracovaným filtračným systémom s ozonátorom, a teda vodu stačí meniť raz ročne, pričom ušetríte aj na bazénovej chémii.

To sú len niektoré z technologických a dizajnových vychytávok swim spa. Zaujali vás? Pozrite si swim spa v našom showroome.

 

You may also like