Najlepšie detské ihriská pre vašu firmu

Najlepšie detské ihriská pre vašu firmu: ako lepšie zabaviť deti než dopriať zábavu a šport zároveň

by spravca

Je možné zabaviť deti lepšie, ako im dopriať zábavu a šport zároveň? Vybavenie interiérového parku (indoor playground equipment) ponúka všetko potrebné.

Dodávatelia vybavenia detských ihrísk (playground equipment supplier) vedia, čo deti milujú, a preto sú interiérové detské ihriská a trampolínové parky zdrojom zábavy od výmyslu sveta. Na čo všetko sa môžu deti tešiť?

Aktivity, ktoré ponúkajú detské interiérové ihriská

Skákanie na trampolíne

Skákanie na trampolíne je o zábave, endorfínoch a nefalšovanom pohybe, ktorý šetrí kĺby. Vybavenie trampolínového parku (trampoline park equipment) je naozaj pestré. Okrem trampolín, umožňujúcich skákanie do rytmu hudby či podľa fantázie, tu deti nájdu trampolínové ihriská, na ktorých si môžu zahrať loptové hry, ako vybíjanú či basketbal.

Šmýkanie sa s mäkkým pristátím

Stačí vyliezť po lane, rebríku alebo zdolať niekoľko schodov a dieťa sa spustí závratnou rýchlosťou po tobogane či šmykľavke. Azda tým najlepším na všetkom je mäkké pristátie v bazéne s množstvom mäkkých molitanových kociek.

Lezecké steny

Vybavenie interiérového ihriska (indoor playground equipment) sa nezaobíde bez lezeckých stien pre menšie i väčšie deti. Tie sa od seba líšia predovšetkým náročnosťou. Deti pri zdolávaní lezeckej steny zažijú veľa zábavy a zlepšia si pohybové schopnosti.

Bludiská

Cesta bludiskom preverí, do akej miery je dieťa pohybovo zdatné a navyše na zdolanie cieľa je potrebné zapojiť aj orientačný zmysel. V neposlednom rade treba štipku odvahy, najmä v náročnejších častiach bludiska.

Kreatívne a oddychové aktivity

Nie všetky deti majú potrebu hýbať sa na detskom ihrisku od prvej chvíle do tej poslednej. Výborný priestor na oddych ponúkajú kreatívne kútiky, kde sa dajú stavať rôzne stavebnice, kresliť si na tabuľu alebo len tak oddychovať s pohárom ovocného džúsu z kaviarne, ktorá je súčasťou interiérového ihriska.

 

 

 

 

 

 

You may also like