Opel Mokka

Opel Mokka ideálne auto pre mladých

by spravca

Svetlo motoristického svetla uzrel nový Opel Mokka, ktorý je stelesnením originálnej verzie technológií a dizajnu. V čom prekonáva svojich konkurentov?

Čistý a odvážny prístup posúvajúci riadenia na novú úroveň. Toto je jedno z plusov, ktoré dostávajú Opel Mokka na najvyššie priečky popularity medzi slovenskými ale aj svetovými vodičmi. Podobne ako pri nových verziách Opel CrosslandOpel Grandland sa predstavitelia nemeckej automobilky opäť raz poriadne vyhrali s dizajnom či technológiami. Cieľom bolo to, aby sa ich majitelia odlíšili od ostatných.

Už na prvý pohľad je badať jasný dizajnový posun vpred. Nemecký ťah na bránu definujú vzrušujúce línie karosérie. Vo vnútri na to nadväzuje harmónia priestoru, svetla, proporcií a technológií, s ktorými je dosiahnuť pozoruhodný zážitok z jazdy hračkou. Skvelou ukážkou spojenia revolučných funkcií s dynamickými formami sú ultratenké koncové svetlá LED. Adaptívne maticové svetlomety IntelliLux LED disponujú neustálou funkciou proti oslneniu, ktoré predídu nepríjemnému a hlavne nebezpečnému oslneniu ostatných členov cestnej premávky. Vám zabezpečia vynikajúcu viditeľnosť v každej situácii pre dokonalú bezpečnosť. Jazdu uľahčuje automatický tempomat, ktorý vám dovolí zabudnúť na ústupky v oblasti bezpečnosti. Automatické brzdenie a zrýchľovanie dokonale udržiava konštantnú vzdialenosť od vozidla pred vami.

Technologického progresu nikdy nie je dosť. Dôležité však je, aby nepriniesol aj nežiaduce rušivé podnety pri jazde. Jednoduchosť a dômyselnosť modelu Opel Mokka charakterizuje aj digitálny združený displej v rámci panela Opel Pure Panel. Ide o nastaviteľné zaoblené prevedenie s uhlopriečkou „12“, ktorý poskytuje všetky potrebné informácie aj s odstránenými rozptyľujúcimi prvkami a s integrovaným digitálnym ovládaním.

You may also like