Unikátna atmosféra hostelov

by spravca

Hostel môžeme vo všeobecnosti definovať ako ubytovacie zariadenie, ktoré poskytuje posteľ a zdieľanú kuchyňu, sociálne zariadenie, kúpeľňu a spoločenskú miestnosť. Vo väčšine prípadov ponúkajú ubytovanie cenovo výhodnejšie, než je to v prípade hotelov. No mnohokrát samotný fakt, že ide o hostel v návštevníkoch vzbudzuje dojem, že ubytovanie bude nekvalitné či neútulné. No nie je tomu tak. Aj v prípade hostelov môžete zažiť unikátnu atmosféru.

Najčastejšie vyhľadávané je lacné ubytovanie v Bratislave. Ako odpoveď na túto otázku sa ponúka Patio Hostel. Patrí medzi najobľúbenejšie hostely v Bratislave. Vo svojej ponuke zahŕňa širokú škálu izieb. Medzi nimi privátne izby s rôznym počtom postelí s vlastnou, ale aj zdieľanou kúpeľňou, alebo zdieľané viacposteľové izby pre tých, ktorí zháňajú kvalitné ubytovanie za čo najnižšiu cenu.

Patio hostel Bratislava sa vyznačuje výbornou polohou. Nachádza sa len pár minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie v Bratislave nebolo ešte nikdy tak blízko. Je výhodným riešením v prípade, že sa chystáte objavovať atrakcie, pamiatky, reštaurácie či vinárne alebo aj nočné bary.

Hostel okrem ubytovania ponúka aj možnosť dopriať si relax v záhrade či posedieť si v spoločenskej miestnosti spolu s inými návštevníkmi pri poháriku v bare hostela. Nemusíte sa obávať hluku z ulice, pretože je situovaný vo dvore, vďaka čomu tiež môžu návštevníci využiť privátne parkovisko.

Návštevníci majú k dispozícii zdarma wi-fi pripojenie vo všetkých izbách a aj spoločných priestoroch. Kuchynky sú plne vybavené, rovnako sú tiež k dispozícii práčky, sušičky aj žehličky so žehliacou doskou. Okrem toho si návštevníci môžu pochutnať na káve a čaji zdarma, majú možnosť úschovne batožiny či požičania si bicyklov.

Hostel Patio sa svojimi službami snaží poskytnúť čo najkomfortnejšie ubytovanie ale zároveň ušetriť čo najviac nákladov. Izby hostela sa vyznačujú príjemnou atmosférou a ponúkajú komfortné ubytovanie.

You may also like