Prečo sa ubytovať v apartmáne?

by spravca

Chystáte sa na výlet či pobyt? Okrem výberu samotného miesta je veľmi dôležitou súčasťou aj ubytovanie. Každý sa chce počas toho, ako bude oddychovať, cítiť pohodlne a príjemne. Jednou z možností je aj ubytovanie v apartmáne.

Slovensko je vo všeobecnosti považované krajinu, ktorá má čo turistom ponúknuť. Či už ide o prírodné úkazy, kultúru alebo históriu. Krajina sa pýši mnohými oblasťami, krajmi či národnými parkami. Jednou z často navštevovaných oblastí je aj Liptov. Tento región ponúka dostatok možností na aktívne vyžitie, ale aj relax, a to počas celého roka.

Ak vás čaká dovolenka na Liptove, o ubytovanie si starosti robiť nemusíte. Riešenie ponúka ubytovacie zariadenie Fatrapark 2, ktoré sa nachádza v doline Hrabovo. Leží len necelých 100 metrov od turistického strediska SKI BIKE PARK Malinô Brdo. Tak ak hľadáte ubytovanie Malinô Brdo, riešenie je tu.

Apartmány Hrabovo sú moderne zariadené a k dispozícii ponúkajú televíziu a kompletne vybavenú kuchyňu. Z balkóna na vás čaká výhľad na okolité hory a lesy, ktorý poteší každé oko. V apartmánoch si môžete dopriať aj bohaté raňajky a večer si môžete pochutnať na pokrmoch slovenskej kuchyne priamo v reštaurácii na mieste.

K dispozícii je ponúknutých 70 apartmánov na prenájom, ktoré sú kvalite vybavené. Na výber máte z jednoizbových, ale aj dvojizbových apartmánov. Okrem spomínanej reštaurácie je k dispozícii aj spoločenská miestnosť, lyžiareň či detský kútik a taktiež aj súkromné parkovisko.

Dvojizbové apartmány v sebe ukrývajú obývačku, spálňu, kuchynku a kúpeľňu. Sú veľmi vhodné pre tých, ktorí majú radi pohodlie či pre rodiny s deťmi. Jednoizbové apartmány sú zas vhodné pre páry či rodiny s jedným dieťaťom.

V prípade, že by ste mali záujem o ubytovanie v apartmánoch Hrabovo, pokojne si môžete rezerváciu uskutočniť z pohodlia domova. Na webovej stránke Fatraparku 2 nájdete formulár na rezerváciu ubytovania, ktorý vám vie podať informácie o dostupnosti apartmánov na konkrétny termín. Taktiež vám formulár vypočíta cenu ubytovania.

You may also like