Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály zoženiete aj pre vegánov

by spravca

V dnešnej dobe sa viac ako inokedy snažíme nezanedbávať príjem vitamínov a minerálov. Ak sme však vegáni, máme výber výrazne užší. Doplnky stravy pre vegánov síce existujú, avšak je ich menej a obvykle bývajú drahšie. Nie je to tak u produktov od českej spoločnosti Naturvita, ktoré kúpite aj u nás.

Pre tých, kto sa rozhodli pre vegetariánstvo či dokonca vegánstvo, ponúka Naturvita až 12 doplnkov stravy. Spoločnosť môže u týchto produktov používať registrovaný symbol V-Label, čo je platná ochranná známka pre vegánske produkty v celej EU. Produktom Naturvita ho udelila Česká veganská společnost v ČR. Ktoré produkty si nenechať ujsť?

Veľmi obľúbeným produktom je Biosil Plus

Biosil Plus je doplnok stravy s obsahom biotinu, kyseliny panthotenovej a zinku. Táto kombinácia je ideálna pre udržanie normálneho stavu vlasov, pokožky a slizníc. Zinok je dnes naviac odborníkmi odporúčaný i ako jeden z minerálov na podporu imunity.

Taktiež horčík máte možnosť užívať ako vegánsky produkt

Horčík nám Naturvita prostredníctvom svojho oficiálneho distribútora na Slovensku, firmy Happy Trade, ponúka v produkte Horčík + B6. Tento aj ďalší produkty kúpite v eshope Greenlike.sk. Horčík zmierňuje únavu a vyčerpanie, čo v dnešnej vyčerpávajúcej dobe určite oceníte.

Imunitný systém posilní selén

Selén nielenže chráni bunky pred oxidatívnym stresom, ale prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prospieva tiež vlasom, nechtom a k normálnej spermatogenéze. Vyskúšajte Selén Forte 60 tabl.

Klasickým pomocníkom imunitného systému je vitamín B12

Nesmieme zabudnúť ani na tradičný vitamín odporúčaný pre podporu imunitného systému – vitamín B12Na Greenlike.sk kúpite tento produkt vo verzii pre vegánov pod názvom Vitamín B12 60 tabl. Vyrába ho opäť Naturvita.

TIP: V e-shope Greenlike.sk objednáte aj ďalšie vitamíny a minerály pre vegánov: Jodikal, Kyselina listová forte, Spirulina, Železo forte a ďalšie, vrátane tých už zmienených.

 

Vitamíny a minerály

You may also like