Zakázané lieky na erekciu

by spravca

Na našom trhu sa stretávame aj s liekmi na erekciu, ktoré na území Slovenska nie sú povolené, napriek tomu, že v iných krajinách sú dostupné bez predpisu a dajú sa objednať aj prostredníctvom internetu. Medzi takéto prípravky patrí napríklad Tadagra

Kamagra

Vyrába sa v Indii a Kamagra je prípravok, ktorý sľubuje odstránenie problémov s erektilnou disfunkciou. Takáto dysfunkcia môže byť spôsobená zhoršeným zdravotným stavom alebo v mnohých prípadoch aj vekom. Kamagra obsahuje účinnú látku sildenafil, ktorá sa nachádza tiež vo Viagre a preto sa považuje za jej alternatívu.  Prípravok sľubuje dostatočne dlhú a silnú erekciu, avšak neslúži na odstránenie problémov s erekciou. V prípade recenzií na prípravok sa stretávame väčšinou s pozitívnymi ohlasmi, ale samozrejme tak ako pri každom prípravku nájdeme aj negatívne ohlasy s tým, že sa účinok nedostavil. Účinok lieku trvá len po obmedzenú dobu približne 4-6 hodín, čo je však pre väčšinu používateľov dostačujúce. Vo väčšine prípadov sa však účinok nedostavil práve kvôli závažnejším zdravotným problémom.

Tadagra

Ďalším s prípravkou, ktorého predaj nie je povolený na Slovensku je prípravok tadagra, ktorá predstavuje náhradu lieku Cialis. Keďže obsahuje rovnaké účinné látky považuje sa za jeho náhradu. Tadagra obsahuje účinnú látku tadalafil, pri ktorom bolo vedecky dokázané, že má pozitívne účinky pri riešení porúch s erektilnou dysfunkciou. V prípade užívania tohto prípravku je potrebná k dosiahnutiu erekcie pohlavná stimulácia.

Ako sme už spomenuli, predaj oboch prípravkov, nie je u nás a rovnako ani v Českej republike povolený. Keď sa však aj napriek tomu rozhodnete liek objednať prostredníctvom internetu je potrebné aby ste si dávali pozor na rôzne napodobeniny, ktoré by vám mohli spôsobiť zdravotné ťažkosti. Tak ako v každom prípade je potrebné objednávať iba z overených stránok. Keďže sa v oboch prípadoch jedná o liek, tak ako u väčšiny sa môžu objaviť vedľajšie účinky, ktoré sú však vo väčšine prípadov len mierne a prechodné. Medzi najčastejšie patria bolesť hlavy, závrate, poruchy trávenia  a upchatý nos.

You may also like