5 tém, o ktorých v magazínoch najradšej čítajú muži

by spravca

Aj keď muži si z internetu zväčša sťahujú aplikácie, pozerajú vtipné videá, či obrázky, používajú internet banking a vyhľadávajú potrebné informácie, občas si i prečítajú časopisy online. Akou témou muža zaujmete najskôr a čo muži čítajú na internete najradšej?

a9825122-fdda-4655-af35-a679ffece1e6

  1. Politika a aktuálne dianie vo svete

Každý úspešný muž by mal vedieť, čo sa deje vo svete. A práve preto by pansky magazin mal obsahovať aktuálne témy z politiky a významných svetových udalostí. Vojnové konflikty, finančná kríza, politické zmeny… vo všeobecnosti sa o tieto témy zaujímajú muži o čosi viac, ako ženy. A najlepšie je, ak článok v online magazíne na túto tému obsahuje i diskusiu, kde existuje možnosť reagovať a vyjadriť svoj názor.

  1. Šport

Už ste si prezerali magazín pre mužov, v ktorom by nebola ani zmienka o športe? Nemožné! Muži majú aj v dospelosti svoje obľúbené športové tímy, ktorým fandia a radi si o nich kedykoľvek prečítajú. Taký futbal magazin, hokejové spravodajstvo, alebo všeobecne športovú rubriku žiadny správny športový fanúšik nevynechá.

  1. Auto – moto

Slabinou mnohých mužov je ich štvorkolesový tátoš. A aj keď to mnohé ženy nikdy nepochopia, pre mužov je motoristický magazín približne tým, čím je pre ne modny magazín. Samozrejme, nemusí to byť pravidlom. Veď každý muž môže mať iné záľuby. Bez obáv však môžeme tvrdiť, že práve auto magazín je obľúbený u väčšiny z nich!

  1. Veda a technika

Čo je nové vo svete počítačov? Aké moderné technológie si už čoskoro budeme môcť kúpiť? Ktorá značka mobilu, či počítača je najkvalitnejšia? Internetové časopisy pre mužov by túto rubriku mali pravidelne prinášať. Je totiž u veľkej časti pánov mimoriadne obľúbená.

  1. Sex a krásne ženy

A to nie len prezeranie ich obrázkov! Muži si radi prečítajú čosi o sexuálnych témach. Obľúbené sú rady na zvýšenie potencie, typy na zlepšenie sexuálneho života, ale aj rozhovory s krásnymi dámami doplnené o šteklivé fotografie. Nejeden muž si tiež občas rád prečíta erotickú poviedku.

Takže v skratke – ženy, autá, šport, ale aj svetové dianie a aktuálne témy. To sú obľúbené rubriky väčšiny mužov, ktorým venujú pozornosť v pánskych magazínoch.

FOTO: Sergey Nivens + LuckyImages / Dollar Photo Club

You may also like