Spoznajte výhody dreveného nábytku

Aké sú výhody dreveného nábytku z masívu? Pozrime sa na tie najdôležitejšie.

by spravca

Nenahraditeľné stoly a stoličky z masívu 

Kúpili ste si nový byt alebo postavili dom, posadíte sa uprostred prázdnej obývačky na práve dovezenú sedačku a cítite obrovskú úľavu. Po chvíľke vytúženého oddychu vo vašom novom hniezdočku si uvedomíte, že váš hlas sa v novom vyblízkanom priestore až priveľmi ozýva a je čas na jeho zariadenie.

Pre niekoho príjemnejšia časť budovania teplého domova, pre niekoho menej príjemná. Každopádne jedno je isté. Okrem sedačky, na ktorej pohodlne sedíte bude jednou z vašich ďalších výziev výber vhodného nábytku.  Dizajnéri z e-shopu Estilofina vám radi poradia.

Zbohom sterilite  

Bez ohľadu na to, čo je dnes trendom a ukážkou dizajnérskej inovatívnosti by určite mnohí povedali, že drevo z módy nevyjde nikdy. Ba naopak, súčasní dizajnéri a výrobcovia s ním pracujú čoraz viac a výsledkom sú často kúsky, ktoré sú originálne, autentické a zároveň moderné. 

Asi najväčšou výhodou dreva, ako prírodného materiálu, je jeho univerzálnosť a tvárnosť. Drevený nábytok z masívu Estilofina sa hodí ako pre klasický, tak aj pre moderný a minimalistický štýl. 

DIZAJNOVÝ JEDÁLENSKÝ STÔL FABRICO II - Estilofina

DIZAJNOVÝ JEDÁLENSKÝ STÔL FABRICO II – Estilofina

Môžete ním zariadiť byt, rodinný dom či apartmán a dobre vyzerá aj v komerčných priestoroch. Sterilita vám v tomto prípade jednoducho nehrozí.

Drevené stoličky z masívu sú v súčasnosti krásnym dizajnérskym doplnkom a dodajú vášmu modernému  domovu prirodzenú auru. Ich funkčnosť oceníte, ak sa zvyknete tešiť z ľahkej montáže a nechcete tráviť hodiny nad obsiahlymi návodmi.

Najvýraznejším benefitom je nepochybne ich kvalita. Jedálenské stoly z masívu nezlomíte, ani keby ste sa na nich rozhodli pretancovať celú noc. Dobré remeslo spoznáte už na prvý pohľad, preto len tak ľahko nevymizne.

JEDÁLENSKÁ STOLIČKA ALIOTH - Estilofina

JEDÁLENSKÁ STOLIČKA ALIOTH – Estilofina

Nenahraditeľná je tiež uhrančivá vôňa. Ak sa rozhodnete pre jedálenský stôl alebo stoličku z masívu, rozhodnete sa prevoňať svoj domov čerstvou živicou a ihličím.

Povedzme si to na drevo

Prinavrátiť sa k prírode neznamená pohyb vzad. Znamená to pochopiť svoju podstatu a dať svojej budúcnosti jasný smer.  Ak hľadáte niečo naozaj kvalitné a trvácne, drevený nábytok z masívu vaše očakávania určite naplní. Nahliadnite do ponuky Estilofina a nechajte sa uniesť silou dreva a vôňou čerstvej živice.

 

You may also like