Callanova metóda jazykových kurzov aj v Bratislave

by spravca

Každý, kto rozpráva plynulo aspoň jedným cudzím jazykom, má na trhu práce dvere otvorené dokorán. Iste, na určitých pozíciách sa vyžaduje vysoká úroveň znalostí, no počas pohovoru na nižšie pozície vám stačí aj každodenná slovná zásoba. Ako sa naučiť jazyk a ako si svoje znalosti a jazykové schopnosti zlepšiť? Najlepšou metódou učenia sa je vycestovať do krajiny, kde sa jazykom rozpráva, no možnosťou sú aj  overené jazykové kurzy.

Dnešné deti sa s cudzím jazykom stretávajú na základných školách, niektoré vďaka výchove rodičov už v škôlkach. Otázka výberu cudzieho jazyka rezonuje v domácnostiach od malička, no často sa stáva, že žiaci ani po ukončení základnej či strednej školy neovládajú cudzí jazyk dostatočne. Ani úroveň písomného prejavu nemusí byť vždy najlepšia.

Je preto vhodné zdokonalovať sa vo svojich znalostiach neustále a najmä vtedy, ak cudzím jazykom nehovoríte ani doma, ani s priateľmi, ani v pracovnom prostredí.

Príďte sa otestovať

Medzi základné cudzie jazyky, ktoré sa na Slovensku vyučujú, patrí angličtina, nemčina a ruština, francúzština a španielčina. Presne na týchto päť vyhľadávaných cudzích jazykov sa zameriava profesionálna jazyková škola VOLIS ACADEMY v Bratislave. Od roku 2009 ponúka jazykové kurzy, prípravy na pohovory a jazykové testy. Taktiež sa tu môžete pripraviť na maturitu z cudzieho jazyka.

Táto jazyková akadémia patrí medzi prvé jazykové akadémie na Slovensku, ktoré získali akreditáciu od Callan Method Organisation London vo Veľkej Británii, ktorá oprávňuje jazykovú školu vyučovať cudzie jazyky Callanovou metódou. Táto metóda sa skladá z dvanástich úrovní. Každá úroveň vás naučí približne 250 nových slov a vy sa dokážete postupne dostať na najvyššiu úroveň.

Vyskúšajte Callanovu metódu zadarmo

Že neviete, či ste falošný začiatočník, pokročilý, expert alebo aká je vlastne úroveň znalostí, ktoré máte? Stačí sa prísť do VOLIS Academy otestovať. Podľa výsledku testu viete, na akej úrovni jazyk ovládate a aké jazykové kurzy si máte vyberať. Plusom VOLIS ACADEMY je totiž jedna ukážková hodina zdarma. Tak zistíte, či vám vyučovanie Callanovou metódou vyhovuje.

Callanova metóda v Bratislave od Volis Academy je obľúbený spôsob výučby, ktorý pre študentov vylepšuje kurzy samotnou rotáciou učiteľov v študijných skupinách. Tie sú poskladané len z maximálne ôsmich členov, čo vám umožňuje dostatočný čas komunikovať  vyjadriť sa. Učiteľ sa vám tak môže viac venovať, vďaka čomu sa zakaždým naučíte niečo viac.

Už ste si vybrali svoj nový cudzí jazyk? Čo taká francúzština v Bratislave? Tá patrí medzi vyhľadávané jazyky, no keďže nie každá jazyková škola ju ponúka, máte možnosť vyskúšať si ju vo VOLIS ACADEMY.

Moderné technológie aj v jazyku

Nemôžete sa zúčastniť kurzov v jazykovej škole? Alebo viete, že odchádzate do zahraničia a potrebujete slovenského lektora, ktorý by vás zlepšil v cudzom jazyku? VOLIS ACADEMY ponúka vyučovanie jazyka cez Skype. Všetko záleží len od vašich potrieb, koľko hodín jazykového kurzu potrebujete a v akom čase vám hodiny vyhovujú. Všetci lektori v jazykovej akadémii sa vedia prispôsobiť vašim potrebám a za krátky čas budete plynulo rozprávať po anglicky, nemecky, rusky, francúzsky či španielsky.

Kurzy pre najmenších

Blížia sa prázdniny alebo má vaše dieťa veľa voľného času po škole a vy by ste chceli, aby si zlepšilo svoju úroveň cudzieho jazyka? Táto jazyková škola ponúka poobedné jazykové kurzy, ktoré pomôžu vašim deťom postupovať úrovňami ich znalostí jazykových kurzov. Ak by vašemu dieťaťu nevyhovovali skupinové kurzy, môžete využiť možnosť individuálnych doučovacích hodín, ktoré si dohodnete priamo s vyučujúcim. Pokiaľ je vaše dieťa talent a kurz nepotrebuje, môžete ho nechať využiť svoje znalosti počas detského týždenného tábora organizovaného jazykovou akadémiou. V takomto tábore sa kombinuje doobednajšie vyučovanie Callanovou metódou so zábavnými poobedňajšími aktivitami a to v anglickej a nemeckej verzii.

Keď kurz ponúka slovenčinu

Presne takúto možnosť môžete odporučiť svojim zahraničným známym, ktorí by sa radi naučili po slovensky. Každý jeden cudzinec môže navštíviť jazykový kurz v skupinke študentov alebo taktiež môže požiadať o individuálne hodiny. Učitelia prispôsobia každú jednu hodinu podľa požiadaviek cudzincov a vy sa ani nenazdáte a budete sa rozprávať so svojimi zahraničnými kamarátmi.

You may also like