Čo je to Reishi a ako vám pomôže pri budovaní zdravého imunitného systému?

Čo je to Reishi a ako vám pomôže pri budovaní zdravého imunitného systému?

by spravca

Ľudský imunitný systém je vystavený rôznym vonkajším vplyvom, ktoré ho istým spôsobom oslabujú. Ľudia sú denne vystavovaní stresu z práce či svojho okolia. Stres môže spôsobiť nedostatok spánku a nedostatok spánku spôsobí nadmernú únavu. Ľudské telo tak musí bojovať s niečím, na čo nie je úplne stavané. Aby bol imunitný systém podporovaný a plne funkčný, je potrebné aby mu človek pomáhal doplnením vitamínov a minerálov, ktoré si telo nevyprodukuje samé.

Zvyčajne nájdeme zdroj vitamínov v ovocí a zelenine, ale nie vždy to postačuje. Počuli ste už o Reishi? Ide o hubu s názvom Leskokôrka lesklá, nazývaná aj „božská huba múdrosti“. Známa je už od čias tradičnej čínskej medicíny, kde sa ako jedna z najstarších liečivých bylín používala už pred štyritisíc rokmi. Ako sa k nej dostať v dnešnej dobe?

Dajte šancu prírodným produktom

V dnešnej modernej dobe nájdeme mnohé vitamíny v podobe výživových doplnkov, ktoré v sebe obsahujú viacero potrebných vitamínov. Napríklad Reishi nájdeme v jednom produkte spoločnosti NATURVITA spoločne s ďalšími vitamínmi ako vitamín C, zinok a inulín, a to všetko len v jedinej kapsule. Vďaka prírodným produktom bude váš imunitný systém silnejší a vy sa budete cítiť zdravo a fit.

Kde nájdete „múdru hubu“ Reishi?

Balenie kapsúl obsahujúcich Reishi si môžete zakúpiť na eshope greenlike.sk. Denná odporúčaná dávka sú dve až tri kapsule a to by sa nemalo prekročiť. Tieto kapsule obsahujúce vitamín C vám pomôžu predísť únave a vyčerpaniu z denného stresu. Pomôžu vám pri ochrane vášho imunitného systému, ktorý bude vďaka nim správne fungovať. Taktiež pomáhajú pri udržaní funkcie obehového systému.

Doplnky výživy pre vás môžu byť prínosné a pomôžu vám pri budovaní obranyschopného organizmu. Buďte zdraví a starajte sa o svoje zdravie s láskou.

 

You may also like