KVALITNÁ STAROSTLIVOSŤ O VLASY S PRÍRODNOU KOZMETIKOU

by spravca

Z nášho článku sa dozviete, ktoré produkty sú perfektným riešením pre rôzne problémy súvisiace s vlasmi aj prečo sa oplatí spoľahnúť na prírodnú kozmetiku. Jej efekt ocenili v praxi mnohé používateľky, pre ktoré sú problémové vlasy už minulosťou.

Oleje ako zdroj vitality pre vlasy?

Špeciálne kozmetické prípravky dostupné v súčasnej dobe sa dôkladne starajú nielen o našu pleť, ale aj o vlasy a inak tomu nie je ani v oblasti prírodnej kozmetiky. Tu vyniká olej Renohair podporujúci rast vlasov, bojujúci proti ich vypadávaniu a posilňujúci vlasy v celej ich dĺžke. Tvoria ho exkrakty z levanduľového, ricínového či cédrového oleja, pod ktorých vplyvom je vaša pokožka pod vlasmi príjemne masírovaná, vďaka čomu získajú vaše vlasy väčšiu kvalitu a zároveň sa budete lepšie citíť.

Ak si pravidelne farbíte vlasy, zrejme ste po čase spozorovali, že tento zákrok postupne vaše vlasy oslabuje a poškodzuje. V tomto prípade vám radíme vybrať si arganový olej obsahujúci antioxidanty, nenasýtené mastné kyseliny a viaceré vitamíny. Vďaka ich pôsobeniu je schopný efektívne ošetrovať lámavé vlasy, na ktoré nepriaznivo vplýva nielen farbenie, ale aj okolité prostredie či iné vplyvy. Olej možno jednoducho aplikovať prostredníctvom pipetky a hodí sa aj popraskanú a suchú pokožku zmiešaného typu.

Dodajte vaším vlasom nový a atraktívnejší vzhľad

Pokiaľ sú vaše vlasy bez lesku a majú rozstrapkané končeky, nemusíte hneď mieriť do kaderníckeho salónu. Postačí, ak vyskúšate squalan teda účinný rastlinný olej, ktorého zdrojom je cukrová trstina. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku odporúčame vmasírovať olej do vlasov tak, aby pokrýval celú ich dĺžku. Vlasy by ste následne mali zabaliť do osušky, počkať približne desať minút, počas ktorých bude olej na vlasy reagovať a následne ho z nich opláchnuť. Aj squalan disponuje pipetkou a poslúži tiež pri pleti s potrebou regenerácie.

Na záver vám navrhujeme vsadiť na marhuľový olej, ktorý je perfektným pomocníkom pre vlasový zábal bez toho, že by vašim vlasom dodal nepríjemný pocit mastnoty. Podobná funkcia sa hodí hlavne pre suché a lámavé vlasy, ktoré zbaví nečistôt, dodá im potrebnú výživu a zregeneruje ich až ku korienkom. Umožňujú to predovšetkým nenasýtené mastné kyseliny, ako napríklad olejová a linoleová, ktoré sú súčasťou marhuľového oleja.

You may also like