Kvetinové šperky, s ktorými zabodujete!

by spravca

Nezáleží na tom, či idete na ples, rodinnú oslavu alebo rande. Určite aj vy niekedy stojíte pred skriňou a lámete si hlavu, čo si vziať na seba. Či sa mýlim? Väčšinou sú prvou a tak trochu aj prvoplánovou voľbou čierne šaty, ktoré chceme niečím nápaditým a farebným ozvláštniť. Čo tak dodať vášmu looku šmrnc a zvoliť si kvetinový šperk?

Kvetinový náhrdelník z vás spraví hviezdu večera! Ak nemáte odvahu na masívny náhrdelník či čelenku do vlasov, nevadí! Pokojne siahnite po šperkoch menších rozmerov, ktoré taktiež dokážu nádherne oživiť každý outfit, a to aj napriek tomu, že nie je taký výrazný. Ak ste sa predsa len rozhodli pre čierne šaty, skúste ich skombinovať s pastelovými farbami na topánkach, kabelke či náušniciach. Snažte sa pohrať s detailmi a všímajte si každý prvok, ktorý by mohol akýmkoľvek spôsobom zmeniť konečný vzhľad. Samostatnou kapitolou sú kvetinové dekorácie do vlasov, medzi ktoré patria nielen čelenky, ale tiež sponky či hrebienky. Ak budete mať zložitejší účes, zvoľte skôr niečo jednoduchšie do vlasov, alebo naopak, ak bude váš účes skôr jednoduchý, nebojte sa extravagantnejších kúskov! Opäť je však veľmi dôležité, o akú udalosť pôjde.

Vyrobte si kvetinový doplnok aj vy!

Vedeli ste, že kvetinový šperk si môžete vyrobiť aj v pohodlí domova? Základom týchto šperkov býva konštrukcia, ku ktorej sa kvetiny pripevňujú drôtikom alebo špeciálnym lepidlom. Najvhodnejšími kvetmi sú pochopiteľne tie živé, medzi ktoré patria ruže, orchidei či karafiáty. Tieto typy kvetov sú pestrofarebné a majú aj dlhšiu životnosť, čiže takýto doplnok vám vydrží aj na viac ako jedno použitie! Tak čo poviete, aj vy si vyrobíte svoju vlastnú kvetinovú ozdobu do vlasov?

Autorské právo: morganka / 123RF Reklamní fotografie

You may also like