Poschodové postele sú najobľúbenejšie! Prečo?

by spravca

Poschodové postele, inými slovami „poschodovky“ sú z roka na rok obľúbenejšie, a to hneď z viacerých dôvodov. Sú skvelou voľbou všade tam, kde je priestor obmedzený, teda najmä v bytoch, keďže svojou veľkosťou nezaberajú príliš veľa miesta. Avšak, obľúbené sú nielen kvôli praktickému využitiu, ktoré je samozrejme to prvoradé, ale aj ďalším vlastnostiam, ktoré si zhrnieme v nasledujúcom článku.

Skvelé využitie poschodovej postele!

Klasická poschodová posteľ je určená pre dve deti, čiže je ideálnym riešením do malých priestorov. Súčasťou postele je rebrík alebo schodíky, ktoré sú bezpečnejšou voľbou najmä pre tých najmenších vzhľadom k ich jednoduchému použitiu. Okrem toho kvalitné poschodové postele disponujú úložným priestorom, kam môžete odložiť periny, hračky či nepotrebné veci, čo považujeme za obrovské plus! Siahnuť môžete po neutrálnej farbe trebárs bielej, ktorá je ľahko kombinovateľná, no netreba sa báť ani výraznejších odtieňov, trebárs modrá či zelená dokážu spraviť ozajstné divy a oživiť tak nejeden interiér!

Prístelka či praktické police

Súčasťou moderných poschodových postelí môže byť plnohodnotné tretie lôžko, vďaka čomu máte rázom miesto na tretieho súrodenca či kamaráta. Výrobcovia sa rok čo rok snažia poschodové postele pre deti vylepšiť, čo sa im v konečnom dôsledku aj podarilo. Ako už bolo spomenuté, ich súčasťou je priestor na uloženie nepotrebných vecí, ba dokonca praktické poličky, ktoré sú namontované z vnútornej strany postele. Inými slovami povedané, sú riešené tak, aby bol v izbe zabezpečený voľný priestor, ktorý je možné využiť na umiestnenie ďalšieho nábytku či úložných priestorov.

Estetika

Poschodovky sú navrhnuté tak, aby neboli len obyčajným „kusom“ nábytku, ale aj estetickým prvkom, ktorý zaujme už od prvého momentu! Rozprávkové motívy a jedinečné tvary v kombinácií s masívnym bukom dokážu navodiť dojem nadčasového, no hravého prevedenia, ktoré si zamilujú nielen deti, ale aj rodičia!

 

You may also like