nezabudnuteľné darčeky

Výročie – tipy na nezabudnuteľné darčeky

by spravca

Vaše spoločné výročie sa blíži a vám stále chýba ten správny nápad, pre nezabudnuteľný darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vás zachránia. Niektoré sú ozaj veľkolepé, iné sú skromnejšie. Začnime ale tým najromantickejším darčekom.

Presne to, čo chce

Nech už plánujete výročie so svojou partnerkou alebo so svojím partnerom, vždy začnite spomínaním na to čo by chceli najviac zo všetkého. Ak je to výlet na horách, zorganizujte ho. Ak je to ochutnávka vín, nájdite ju. Ak je to vami pripravená romantická večera pri sviečkach ako z filmu, viete ako na to.

K hlavnému darčeku môžete následne pridať maličkosti. Cestou na hory sa zastavte na romantickom mieste. Ochutnávku vín začnite duchaplným prípitkom plným lásky. K romantickej večeri pridajte aj šperk. Nechajte si vyrobiť špeciálne odznaky, ktoré dajú všetkým naokolo na známosť, aký významný deň prežívate.

Darčeky na výročie pre ňu

Pri výbere darčeka sa zamerajte na to, čo vaša partnerka chce a nie na to, čo podľa vás potrebuje. Vhodným darčekom môže byť nový šperk. Snažte sa vybrať taký, ktorý bude svojim spôsobom iný ako ostatné, no zároveň jej podobný. Namiesto šperku môžete zvoliť aj iné módne doplnky. Máme na mysli napríklad odznaky, náhrdelníky či šatky. Zmyselné slečny a dámy určite ocenia aj parfém. Zaujímavé sú tiež darčekové súpravy, v ktorých nájdete menšie cestovné balenie parfému, jeho bežnú veľkosť a krém na ruky s tou istou vôňou.

Darčeky na výročie pre neho

Zážitkový pobyt plný adrenalínu nemusí byť pre každého. Namiesto toho môžete zvoliť napríklad luxusný set na holenie. Športovo založení muži ocenia masážny stroj či športové hodinky pre sledovanie svojho tréningu. Krokom vedľa nebude ani najnovší bestseller obľúbeného autora či obľúbenej autorky. Vyskúšať môžete taktiež módne doplnky.

Nech už vás čaká ktorékoľvek výročie, nenechajte prípravu na poslednú chvíľu. Dobrá príprava predchádza zlým spomienkam. Okrem hlavného darčeka môžete zvoliť aj menšie darčeky, ktorými budete vašu drahú alebo vášho drahého obdarúvať celý deň. Patriť medzi ne môžu doplnky, odznaky, zážitky alebo čokoľvek pre potešenie.

You may also like