Začnite nový rok v pohode s tantrickou masážou

by spravca

Väčšina z nás si na začiatku roka dáva predsavzatie. Čo chcem tento rok dosiahnuť, kam chcem ísť, čo chcem robiť. Veľakrát sa stane, že naše veľké plány skončia medzi ďalšími neúspešnými predsavzatiami. Možno iba pre nás neboli dostatočne motivujúcimi. Každopádne by ste mali rok 2018 prežiť v pohode a zdraví. Ako na to?

Cvičenie a zdravá strava

V zdravom tele, zdravý duch. Dajte si predsavzatie, že tento rok budete viac dbať o svoje zdravie, o svoje telo. Kľúčovými faktormi pri zdravom tele je správna životospráva a cvičenie. Ťažké je odolať domácim voňavým koláčikom, ale povedzme si s úsmevom na tvári, musíte ich zjesť 10 na posedenie? Zbaviť sa sladkostí, maškŕt a iných nezdravých pochutín môže byť pre niekoho veľmi ťažké. Nemusíte sa ich zbaviť nadobro. Stačí, ak ich počet obmedzíte a budete mať svoj kalorický príjem pod kontrolou. Pridajte do svojho jedálnička viac zeleniny a bielkovín a uvidíte ako sa budete cítiť lepšie. Ako bonus sa zbavíte aj pár nadbytočných kíl. Nezabudnite piť dostatok tekutín, aby ste zo svojho tela vyplavili škodlivé látky. Môžete skúsiť aj očistu organizmu, ktorá naštartuje váš metabolizmus.

Ak sa chcete cítiť zdravo a fit mali by ste začať cvičiť. Počas cvičenia sa do nášho tela vyplavujú endorfíny – hormóny šťastia. Môžete začať krátkym 15 minútovým cvičením, ktoré rozhýbe vaše telo. Postupne pridávajte ďalšie obmeny cvikov. Možno máte radi kardio cvičenie alebo posilovanie, v tom prípade sa k požadovaným výsledkom dopracujete skôr. Ak vás cvičenie nebaví, tak ste možno len nenašli ten správny druh cvičenia pre Vás. Vyskúšajte viacero druhov a vyberte si to, čo vás zaujme naviac. Že nemáte dostatok času? V tom prípade vám radíme cvičenie tabata, pri ktorej vám stačí iba 10 minút na to, aby ste sa poriadne zapotili.

Rodina a priatelia

K celkovej pohode neodmysliteľne patrí aj rodinná pohoda. Vstúpte do nového roka s čistým štítom a zabudnite na staré nezhody. Užívajte si chvíle s vašou rodinou, blízkymi a priateľmi. S tými, ktorí vás majú radi, podporia, vypočujú. Človek je tvor spoločenský a preto sú medziľudské vzťahy preňho veľmi dôležité. Podporte svoju pohodu tým, že si budete vytvárať kvalitné medziľudské vzťahy založené na dôvere a porozumení.

Masáže a relax

V dnešnej uponáhľanej dobe si zachovať pohodu môže byť problém. Stres, každodenné povinnosti na nás vplývajú veľmi nepriaznivo. Preto by ste si mali dopriať relax a oddych. Čoraz populárnejšími sa stávajú masáže. Návšteva masérskeho centra vás uvoľní a určite zlepší celkovú náladu. Ak ste odvážni a nebojíte sa experimentovať, vyskúšajte tantrickú masáž. Okrem rozmasírovania celého tela, vám tantra masérky predvedú aj masáž intímnych partií. Tantra masáž vo vás prebudí sexuálnu energiu a rozprúdi ju do celého tela. Skúste tento rok niečo nové, zažite tantra masáž.

You may also like