Zdravá fľaša Pura - náhrada jednorázových fliaš

Zdravá fľaša Pura – náhrada jednorázových fliaš

by spravca

Poznáme to snáď všetci. Vec, ktorú hľadáme a potrebujeme je zrovna v tom čase na nejakom “lepšom mieste”, aj keď inokedy sa nám zbytočne povaľuje po byte. Plastové fľaše zasypávajú svet, ale keď sa chystáte na rodinný výlet alebo do fitness centra, zrovna nie je po ruke ani jedna. Zrejem je na čase zaobstarať si novú, odolnú a ekologickú náhradu, ktorá po jednom použití nepoputuje do smetného koša.

Ekologická fľaša Pura je vyrobená z antibakteriálnej nerezovej ocele a používať ju môžete roky. Je vyrobená bez použitia akýchkoľvek plastových častí, takže ani do teplého nápoja sa neuvoľňujú toxíny, škodlivé látky a ani pachy a príchute, ako sa to môže stať u klasických plastových fliaš. Ktorúkoľvek fľašu môžete kombinovať s ľubovoľným uzáverom Pura a tak si kedykoľvek športovú fľašu zmeníte na fľašu so slamkou pre deti.

Táto praktická zdravá fľaša má výbornú termoizoláciu, vďaka ktorej udrží vašim teplým aj studeným nápojom ideálnu teplotu. Pomocou vymeniteľných farebných silikónových návlekov na fľaše, si každý člen rodiny rozpozná tú svoju.

 

You may also like