Módne tipy pre túto jeseň 

by spravca

Jeseň je za dverami o čom svedčia aj čoraz kratšie dni a sychravejšie počasie. Ste pripravená na jesennú sezónu? Ktoré kúsky by tento rok rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku alebo skrini?

Bláznivé kombinácie

Ak si chcete kúpiť novú prechodnú dámsku bundu, vôbec nebude vadiť, ak na nej budú uletené farebné kombinácie, ktoré doslova pritiahnu pohľady okoloidúcich ľudí. Staňte sa tento rok udavačkou trendov.

Dôraz na doplnky

Naučiť sa kombinovať oblečenie s doplnkami je hotové veda. Aj na prvý pohľad fádny dámsky kabát môže však žiariť ako klenot, ak ho dozdobíte zaujímavou šatkou alebo iným vkusným doplnkom.

Nové kolekcie

Ak nechcete zaostávať v módnom priemysle, určite sledujte najnovšie kolekcie pre túto sezónu. Inšpiráciou vám môžu byť módne časopisy, ale aj výklady známych obchodov a e-shopov.

Mikiny sú stále v kurze

Aj dámske mikiny, najmä tie dlhé, túto zimu udávajú trendy na poli casual oblečenia. Vykročte do mesta či do práce v novej štýlovej mikine so zaujímavou potlačou.

Čo vlasy?

Túto jeseň si módna polícia posvieti aj na účesy, ktoré by tiež mali vyjadrovať zimnú náladu. Nebojte sa zmeniť svoju farbu vlasov alebo konečne sa odhodlať k účesu, ktorý sa vám už tak dlho páči.

 

 

You may also like